LRS-150-24 156W 24Vdc/6.5A Güçkaynağı
851,00 TL + KDV
Kategori
Stok Kodu
490
Fiyat
Havale
1.000,78 TL (%2,00 havale indirimi)
110,07 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Paylaş :
LRS-150-24 156W 24Vdc/6.5A SMPS Güçkaynağı
Giriş
:  85~132VAC / 170~264VAC
Çıkış
: 24VDC
Ayar
: 21.6~28.8VDC
Güç
: 156 Watt
Akım
: 6.5 Amper
Fan
: Yok
Ebat
: 159x97x30mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
LRS-150-24 156W 24Vdc/6.5A Güçkaynağı LRS-150-24 156W 24Vdc/6.5A SMPS Adaptör Güçkaynağı 490 LRS-150-24 156W 24Vdc/6.5A Güçkaynağı