LRS-350-24 350W 24V/14,6A Güçkaynağı
1.748,00 TL + KDV
Kategori
Stok Kodu
480
Fiyat
Havale
2.055,65 TL (%2,00 havale indirimi)
226,08 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Paylaş :
LRS350-24 24VDC 14.6A AC/DC Power Supply MeanWell
Giriş
: 90~132VAC / 180~264VAC
Çıkış
: 24VDC
Ayar
: 21.6~28.8VDC
Güç
: 350 Watt
Akım
: 14.6 Amper
Fan
: VAR
Ebat
: 215x115x30mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
LRS-350-24 350W 24V/14,6A Güçkaynağı LRS350-24 24VDC 14.6A AC/DC Power Supply Mean Well LRS-350-24 - Mean Well LRS-350-24 24VDC 14.6A AC/DC Power Supply, LRS350-24 480 LRS-350-24 350W 24V/14,6A Güçkaynağı